به اعتلای کشورمان معتقدیم

رضا کیانیان: آقای زاکانی! چرا الان به یاد ایران افتادید؟ / به خاطر اعتراضات اخیر به یاد ایران افتادید یا به خاطرتان آوردند؟

شما به خاطر اعتراضات اخیر به یاد ایران افتادید یا به خاطرتان آوردند وگرنه تا به حال من نشانه‌ای از این علاقه در شما ندیدم. اگر شده خواهش می‌کنم نمونه‌های آن را برای روشن شدن ذهن من اعلام کنید. این مثل دوران اشغال افغانستان از طرف کشور دوست و برادر روسیه را شنیدید؟ «ما زیر بار زور نمی‌رویم، مگر زور پرزور باشد؟»  
     پایگاه خبری آبتاب (WWW.ABTAAB.IR):
به گزارش آبتاب، رضا کیانیان در روزنامه اعتماد نوشت: ۱- شما سراسر اتوبان‌های تهران را پر کردید از به اصطلاح نما‌های زیبایی از زیبایی‌های ایران. چرا می‌گویم به اصطلاح؟ چون بزرگانی مانند نصرالله کسراییان تمام ایران را به زیبا‌ترین، حرفه‌ای‌ترین و بهترین عکاسی کرده است. مجید قهرودی زیباترین و حرفه‌ای‌ترین عکس‌ها را از دماوند و آسمان ایران دارد و عکاسان بنام دیگر. اما شما نمی‌دانم این عکس‌های اتوبان‌ها را به کدام عکاس سفارش دادید؟ چون بعضی‌شان نه زیبا هستند، بلکه ضد زیبایی‌اند.

وقتی می‌خواهید کاری هم در جهت درست و خوب برای ایران بکنید، چون احتمالاً زیبایی‌های آن راندیده بودید، به مشاوران‌تان مراجعه کردید. آن‌ها هم نه ایران را به خوبی می‌شناسند و هنر را، چون به هنرمندانی که نام‌شان جهانی است و خود افتخار ایرانند که قبلاً ایران را عکاسی کردند، مراجعه نمی‌کنند و احتمالاً با بودجه بالایی به کسی می‌سپارند که به پای شاگرد چندم این بزرگان هم نمی‌رسند.

چرا از این بزرگان عکس نمی‌خرید؟

۲- شما به خاطر اعتراضات اخیر به یاد ایران افتادید یا به خاطرتان آوردند وگرنه تا به حال من نشانه‌ای از این علاقه در شما ندیدم. اگر شده خواهش می‌کنم نمونه‌های آن را برای روشن شدن ذهن من اعلام کنید. این مثل دوران اشغال افغانستان از طرف کشور دوست و برادر روسیه را شنیدید؟ «ما زیر بار زور نمی‌رویم، مگر زور پرزور باشد؟»  

۳- تا آنجا که می‌دانم شما تا به حال خرجی برای خرید و بازسازی خانه‌ها و ساختمان‌های قدیمی تهران نکرده‌اید. زیبایی‌هایی که باد و آب و خاک و آتش و معتادان و موادفروشان به مرور در حال نابود کردن‌شان هستند. ساختمان‌های تاریخی را هم دوست نداشتید.

Email
چاپ
آخرین اخبار