به اعتلای کشورمان معتقدیم

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره محمد شهر، شهرمهربانی با مشارکت آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز

آبتاب– به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره محمد شهر، شهرمهربانی با مشارکت آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز با حضور مدیران شهری و استانی در سالن اجتماعات مهر محمد شهر برگزار شد. 
دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ضمن تشکر و خداقوت به فعالان برگزاری جشنواره میم مهربانی بیان کرد: افتخار می کنیم که در آسایشگاه کهریزک استان البرز در کنار مدیران شهری محمدشهر سهمی در برگزاری جشنواره داشتیم و از اینکه توانستیم در راستای تعامل،یکپارچگی و تحقق اهداف ترسیم شده نقشی داشته باشیم خیلی خرسندیم.
وی با بیان اینکه برگزاری جشنواره با چنین مضمون ومحتوا یک ضرورت است افزود: از اینکه می بینیم مدیران شهری به اقدامات و خدماتی که در مجموعه بزرگ کهریزک به مددجویان ارائه می شود، توجه و تمرکز دارند و محتوای جشنواره را با هدف اهمیت وجایگاه مهربانی ترسیم می کنند ما را بیش از پیش به آینده ای خوب و روشن امیدوار می کنند.
در پایان مراسم از فعالان برگزاری جشنواره با اهدای تندیس میم مهربانی  تجلیل به عمل آمد و تندیس مشارکت در این جشنواره نیز به آسایشگاه خیریه کهریزک البرز اهدا شد. 
Email
چاپ
آخرین اخبار