به اعتلای کشورمان معتقدیم

ضرغامی: گردشگر نجس نیست

آبتابعزت‌الله ضرغامی، روز چهارشنبه پس از جلسه هیات دولت در محوطه نهاد ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران حاضر و به سوالات آنها پاسخ گفت.
وزیر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با تاکید بر این که باید اول در نگاه مسئولان تحول ایجاد شود توضیح داد: در مساجد را باز کنید تا گردشگران بتوانند نماز بخوانند. گردشگر خارجی سرویس بهداشتی ندارد و متاسفانه خادم مسجد این افراد را از مسجد پرت کرده بیرون و گفته شما نجس هستید! در حالی که گردشگر نجس نیست و پاک است.
وزیر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با تاکید بر این که رونق گردشگری موجب افزایش اشتغال می‌شود گفت: فهم درستی از گردشگری در کشور ما وجود ندارد.
وی در پاسخ به سوالی درباره حاشیه‌های سفرش به اردبیل اظهار داشت: گفتند من در اردیبل چلوکباب خوردم، من اصلا چلوکباب نخوردم، در سفرهای استانی در وَن می نشینیم در وَن ساندویچ و نوشابه می خوریم و جلسه می گذاریم.
ضرغامی با تاکید بر این که باید اول در نگاه مسئولان تحول ایجاد شود توضیح داد: در مساجد را باز کنید تا گردشگران بتوانند نماز بخوانند. گردشگر خارجی سرویس بهداشتی ندارد و متاسفانه خادم مسجد این افراد را از مسجد پرت کرده بیرون و گفته شما نجس هستید! در حالی که گردشگر نجس نیست و پاک است.
او با بیان اینکه گردشگر نجس نیست گردشگر عین پاکی و طهارت برای جمهوری اسلامی است، گفت: اینقدر ما زحمت می کشیم تا گردشگر خارجی زیاد شود ولی اتفاقات این چنینی رخ می دهد، ما خیلی کار در این زمینه داریم.
Email
چاپ
آخرین اخبار