به اعتلای کشورمان معتقدیم

خط و نشان جدی وزیر اطلاعات برای اسرائیل/ انتقام سخت در انتظارتان است

آبتابخبرگزاری صداوسیما نوشت: حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب در شورای اداری لرستان با بیان اینکه قدرت افسانه ای و تصویر هالیوودی که رژیم صهیونیستی از قدرتش یر افکار عموم جهان ایجاد کرده بود با عملیات طوفان الاقصی و مقاومت مردم مظلوم غزه فروپاشید، افزود:عملیات طوفان الاقصی به‌عنوان پیچیده‌ترین، هوشمندانه‌ترین، شجاعانه‌ترین و اثرگذارترین عملیات جبهه مقاومت است که برای رژیم صهیونیستی شکننده، مرگ‌آور، جبران‌ناپذیر و موجب تغییر راهبردی جدی در معادلات منطقه‌ای و جهانی خواهد بود.
وزیر اطلاعات با اشاره به قدرت پوشالی رژیم صهیونیستی گفت: این رژیم، هیچ زمان روی امنیت را نخواهد دید، چه در درون و چه از بیرون، شکاف اجتماعی و اختلافات سیاسی تشدید خواهد شد، اعتماد و امیدی که اشغالگران به امنیت خود داشتند برای همیشه سلب خواهد شد و آن قدرت بازدارندگی که برای امنیت خود در بیرون از سرزمین‌های جعلی‌اش فراهم کرده بودند، فرو خواهد پاشید و دیگر هیچ زمینه‌ای برای این‌که بتواند شرایط بازدارنده و اثرگذاری را برای امنیت خود فراهم کند به وجود نخواهد آمد و عملیات طوفان الاقصی نشان داد که قدرت‌ها، تجهیزات، تکنولوژی‌ها و فناوری‌های پیشرفته نمی‌تواند برای کسانی که ظلم و جنایت را در پیش‌گرفته‌اند، امنیت زا باشد.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در کشتار ملت بی‌دفاع فلسطین بار دیگر نشان داد حقوق بشر یک ابزار در دست ابرقدرت‌ها برای رسیدن به اهداف ظالمانه‌ی آن‌هاست و از این شورای امنیت پرادعا برای حمایت از مظلومان کاری ساخته نیست، بلکه صرفاً در جهت اهداف قدرت آمریکا و خواسته‌های ظالمانه و استعماری آنها بکار گرفته می‌شود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین خطیب به تلاش شبانه‌روزی دولت سیزدهم برای فائق آمدن بر مشکلات، رشد و پیشرفت کشور اشاره کرد و افزود : این دوره یکی از مؤثرترین دورانی است که با همراهی و همکاری همه مجموعه‌ها، دولت آیت‌الله رئیسی توانسته رشد تولید و کاهش نرخ بیکاری را رقم بزند.
وی با تأکید بر خدمت به مردم گفت: امروز چیزی که می‌تواند امنیت را برای ما فراهم کند خدمت به مردم و رضایتمندی آن‌هاست.سربازان گمنام امام زمان (عج) در عرصه امنیت و اطلاعات، با همکاری و همراهیدستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی، نظامی، انتظامی و قضایی در مقابله با جنگ ترکیبی و فعالیت گسترده سرویس‌های اطلاعاتی و اقدامات درهم‌تنیده و متحد رسانه‌های دشمن، موفقیت‌های مؤثری به دست آوردند و اصالتش به این است که بتوانیم زمینه‌ای برای رضایت مردم فراهم کنیم که عملاً خدمت به این ملت و مردم که ولی‌نعمتان ما هستند می‌تواند ضامن امنیت، استواری و پیشرفت کشور باشد.
وزیر اطلاعات، لرستان را مرکز علم، جهاد، شجاعت و مبارزه دانست که در طول تاریخ و در نهضت‌های مهم ملت ایران، اثرگذار و نقش‌آفرین بوده و شهدای بزرگی را به این خطه و به این سرزمین تقدیم کرده است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین خطیب در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: سرنوشت رژیم ظالم ، جانی و کودک کش صهیونیستی ذلت، بیچارگی و استیصال و نابودی است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین شاهرخی نماینده ولی‌فقیه در لرستان نیز در این دیدار با تأکید بر اینکه وزارت اطلاعات در جمهوری اسلامی بر مبنای خدمت به مردم پایه‌گذاری شده است، گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) از جان خویش می‌گذرند تا مردم در آسایش و امنیت باشند.
وزیر اطلاعات با حضور در ستاد خبری اداره کل اطلاعات لرستان به تماس‌های تلفنی شهروندان پاسخ و دستورات لازم را صادر کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین خطیب همچنین در مراسم راهپیمایی خودجوش مردم خرم‌آباد در حمایت از مظلومیت مردم فلسطین، به همراه نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه خرم‌آباد و استاندار شرکت کرد.
استاندار لرستان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از رشادت‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) ایجاد اشتغال برای بیش از ۴۰ هزار نفر و احیای واحدهای تولیدی بزرگ نظیر خودروسازی، نساجی، صنایع غذایی را بخشی کوچکی از فعالیت دولت سیزدهم در لرستان دانست.
در ادامه این مراسم از خدمات مدیرکل سابق اطلاعات لرستان قدردانی و مدیرکل جدید اطلاعات لرستان معرفی شد.
وزیر اطلاعات در بدو ورود به خرم‌آباد، با حضور در گلزار شهدای این شهر، به مقام شامخ شهدای والا مقام ادای احترام کرد و در اجلاسیه شهدای جاویدالاثر لرستان نیز شرکت کرد.
Email
چاپ
آخرین اخبار