تاریخ انتشار :

انسیه خزعلی: جلساتی برای اصلاح گشت ارشاد برگزار شده

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: “جلساتی در رابطه با اصلاح گشت امنیت اخلاقی در مجلس با اعضای هیئت دولت و اعضای شورای عالی انقلابی فرهنگی برگزار شده است و در شورای عالی انقلاب فرهنگی و کمیسیون های آن جلساتی برگزار شده که در رابطه با آن اطلاع رسانی خواهد شد.”

او که با خبرگزاری دولتی برنا گفت و گو می کرد، در ادامه گفت: “جلساتی در رابطه با اصلاح گشت امنیت اخلاقی در مجلس با اعضای هیئت دولت و اعضای شورای عالی انقلابی فرهنگی برگزار شده است و در شورای عالی انقلاب فرهنگی و کمیسیون‌های آن جلساتی برگزار شده که در رابطه با آن اطلاع رسانی خواهد شد.”

     پایگاه خبری آبتاب (WWW.ABTAAB.IR):

خزعلی در پاسخ به این سوال که آیا دولت در این باره لایحه ای ارائه خواهد کرد؟ تصریح کرد: “این مسئله یا باید در شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام بگیرد و یا به توافق برسند که مجلس طرحی ارائه کند.”

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که آماری از زنان زندانی بازداشتی دارید؟ گفت: “تعداد زیادی از زنان بازداشتی آزاد شده اند. افرادی که قصور کمتری را مرتکب شده اند آزاد شده و مقصرین اصلی و با سابقه در زندان نگهداری و طبق گزارشی که دریافت کردیم دیگر زندانی زیر ۱۸ سال نداریم و همگی آزاد شده اند.”

خزعلی در پاسخ به این سوال که از زندان زنان اخیرا بازدیدی داشته‌اید؟ گفت: “بله؛ اخیرا بازدیدی از زنان زندانی داشته‌ام و با آنها به گفت‌وگو پرداختم.”

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در پایان گفت: “با زنان بازداشتی در اغتشاشات اخیر گفت وگو کردم و در خصوص مشکلات برخی زنان زندانی قول پیگیری دادیم. معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری پیشنهاداتی به سازمان زندان ها برای تسهیل در آزادی برخی زنان زندانی ارائه کرده است.”

1 دیدگاه برای “انسیه خزعلی: جلساتی برای اصلاح گشت ارشاد برگزار شده

  1. خانم خزعلی به عنوان معاون زنان در نهاد ریاست جمهوری اول باید تعیین کنه که معاون کدام زنان است؟ وقتی به یقین رسید که حضورش در این پُست، حداقل برای بیست میلیون نفر زن ایرانی جز دشمنی و آسیب اجتماعی، چیزی به همراه نداره، باید استعفا بدهد.‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *