به اعتلای کشورمان معتقدیم

رحیمی جهان آبادی، نماینده: مجلس حادثه ⁧‫مهسا امینی‬⁩ را به دقت پیگیری می‌کند / امنیت جانی مردم؛ مقدم بر هر ارشادی است

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به درباره به کما رفتن زنی جوان پس از انتقال به یک مقر انتظامی، گفت: موضوع ⁧‫مهسا امینی‬⁩ و حادثه رخ داده را باید ⁧‫مجلس‬⁩ به دقت مورد بررسی و هرگونه تخلف، قصور یا جنایت احتمالی را با قاطعیت پیگیری کند.

به گزارش آبتاب، جلیل رحیمی جهان آبادی در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

«موضوع ⁧‫مهسا امینی‬⁩ و حادثه رخ داده را باید ⁧‫مجلس‬⁩ به دقت مورد بررسی و هرگونه تخلف، قصور یا جنایت احتمالی را با قاطعیت پیگیری نماید. اگر حقوق مردم از سوی نمایندگان ملت مورد حمایت قرار نگیرد، چه کسی باید پیگیر این حادثه تلخ باشد!؟ امنیت جانی مردم؛ مقدم بر هر ارشادی است.»

او در این توییت از دو هشتگ «گشت ارشاد‬⁩» و «کو ملت‬⁩» استفاده کرد.

امروز در پی انتشار اخباری درباره به کما رفتن زنی جوان پس از انتقال به یک مقر انتظامی، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را در این خصوص ارائه و کرد: «خانمی برای توجیه و آموزش به یکی از بخش‌های پلیس تهران بزرگ هدایت شده بود که ناگهان در جمع سایر افراد هدایت شده به طور ناگهانی دچارعارضه قلبی شد. بلافاصله این خانم با همکاری پلیس و اورژانس به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان و مداوا قرار دارد.» مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ ضمن «رد برخی اخبار و ادعاهای رسانه‌های معاند درباره این حادثه»، اعلام کرد: «مستندات مربوطه در این خصوص در اختیار پلیس بوده و اخبار تکمیلی در این خصوص متعاقبا اعلام خواهد شد.»

Email
چاپ
آخرین اخبار