شهریور ۳۱, ۱۴۰۲

به اعتلای کشورمان معتقدیم

زاهدی وفا از سرپرستی وزارت کار استعفا داد / خبرگزاری دولت: صحت ندارد

     آبتاب: مهر نوشت که محمدهادی زاهدی وفا در نامه‌ای به رئیس جمهور استعفای خود را از معرفی به مجلس و سرپرستی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد. زاهدی وفا در این نامه نوشته است، با توجه به اتمام زمان سه ماهه سرپرستی اینجانب و به دلیل پرهیز از هر گونه حواشی برای دولت محترم استعفای خودم را اعلام می‌دارم. شنیده‌ها حاکی است برخی منابع مطلع و آگاه از عودت نامه معرفی زاهدی وفا به مجلس از سوی دولت و ریاست جمهوری خبر می‌دهند.

     واکنش خبرگزاری دولت

خبرگزاری دولت (ایرنا) در واکنش به این خبر نوشت: برخی از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در حالی خبر از استعفای محمد زاهدی‌وفا از سرپرستی وزارت کار داده‌اند که این خبر صحت نداشته و جعلی است.

این خبرگزاری در ادامه نوشت: عصر امروز چهارشنبه برخی از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی خبر استعفای زاهدی وفا را نشر داده‌اند، در صورتی که خبر استعفا صحت نداشته و خبر جعلی است.

در این شایعه عنوان شده که زاهدی‌وفا از سرپرستی وزارت کار و معرفی به عنوان وزیر پیشنهادی کار انصراف داده است. بر اساس این گزارش، مشخص نیست منشأ و پشت پرده این خبر در فضای مجازی چیست؟

۲۴ خردادماه امسال رییس جمهور ضمن پذیرش استعفای حجت‌الله عبدالملکی وزیر سابق کار، محمدهادی زاهدی وفا را به سمت سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد. هفته گذشته نیز زاهدی‌وفا از سوی رییس جمهور به عنوان گزینه پیشنهادی تصدی وزارت کار به مجلس معرفی شد و در جلسات آینده مجلس، جلسه رای اعتماد وی برگزار خواهد شد.

Email
چاپ
آخرین اخبار