تاریخ انتشار :

معاون رئیسی استعفا داد؟

درحالیکه امروز صبح انسیه خزعلی معاون رئیس جمهوری در امور زنان خبر استعفایش در پی حضور فرزندش در کانادا را تکذیب کرده بود، او لحظاتی پیش توییت تکذیبیه اش را حذف کرد.

خزعلی، رفتن فرزند خود به کانادا را تایید کرده، اما آن را از نوع دانش‌بنیانی دانسته و مطرح کرد: «اما امروز… برخی با ذوق زدگی از مهاجرت فرزند اینجانب گفتند؛ درحالی که سفر موقت کاری ایشان جهت توسعه و پشتیبانی مجموعه دانش‌بنیانی است که در ایران با تعداد زیادی از دانشجویان کامپیوتر فعال است و خوشبختانه این پروژه کاری رو به اتمام بوده و وی در ماه‌های آینده به کشور باز می‌گردد. اگرچه ایشان متاهل و مستقل است، ولی هرگز قصد مهاجرت نداشته‌اند. بی شک… بسترسازی برای تقویت فعالیت‌های دانش بنیان جاری در کشور، برخاسته از تعلق به وطن و مسئولیت‌پذیری است. اعضای دولت مردمی و انقلابی به آرمان‌های انقلاب و سیاست‌های دولت وفادار بوده و خواهند بود.»

این خبر و توضیحات انسیه خزعلی واکنش‌های تندی در شبکه‌های اجتماعی داشت، تا اینکه روز گذشته یک اکانت جعلی با نام انسیه خزعلی از استعفای او خبر داد.

ظهر امروز خزعلی اخبار منتشره درمورد استعفایش در پی حضور فرزندش در کانادا را تکذیب کرد و در توئیتی نوشت: این قبیل اکانت‌ها جعلی است و متعلق به اینجانب نیست.

این توئیت نیز بعد از مدت کوتاهی از توئیتر خزعلی حذف شد.