به اعتلای کشورمان معتقدیم

کازرون؛ یک بسیجی بر اثر ضربه چاقو جان باخت / دستگیری قاتل ۱۵ ساله

ایرنا: یک جوان بسیجی اهل این شهرستان شامگاه پنجشنبه در پی حمله به وی با چاقو جان باخت.

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون بامداد روز جمعه از کشف قتل عمد و دستگیری قاتل این جوان بسیجی کمتر از یک ساعت خبر داد.

بنا بر گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ “اسماعیل زراعتیان” گفت: حوالی ساعت ۲۲۰۰ پنجشنبه ۱۰ شهریورماه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری منجر به قتل یک جوان ۲۷ ساله بسیجی در یکی از محلات شهرستان، مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد مقتول(جوان ۲۷ ساله بسیجی) به وسیله ضربات چاقو از ناحیه سینه مجروح و به علت شدت جراحات وارده به قتل رسیده است.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به متواری شدن قاتل و همدستش از محل درگیری، مأموران یگان امداد با هماهنگی مرجع قضائی تحقیقات خود را در خصوص دستگیری قاتل و علت وقوع قتل آغاز و در کمتر از یک ساعت در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه موفق به شناسایی و دستگیری قاتل ۱۵ ساله و همدست ۱۸ ساله اش در یکی از محلات شهر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون گفت: بنا بر تحقیقات به عمل آمده و با ارائه شواهد و مستندات، متهم به قتل اعتراف و علت و انگیزه خود از ارتکاب این جنایت را اختلافات قبلی عنوان کرد.

سرهنگ زراعتیان به منظور پیشگیری از وقوع اینگونه حوادث ناگوار به شهروندان توصیه کرد: هنگام بروز خشم و عصبانیت از هر گونه اقدام بی مورد و تصمیم‌گیری عجولانه خودداری کنند.

بنا بر این گزارش، قاتل و همدستش پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

Email
چاپ