به اعتلای کشورمان معتقدیم

کتاب امام خمینی (ره) احیاگر ارزش های اسلامی چاپ شد

کتاب امام خمینی (ره) احیاگر ارزش های اسلامی توسط مؤسسه چاپ و نشر عروج وابسته به مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) منتشر شد این کتاب ۱۰۴ صفحه با جلد شومیز روانه بازار نشر شد.

فرهنگ، تمدن و حیات انسان بیش از هر چیز مدیون حضور فداکاری و فرزانگانی است که با اندیشه و عمل خویش، همچون مشعلی فروزان فراروی جامعه قرار گرفته اند. بی شک یکی از این فرزانگان که درخشندگی منحصر به فردی داشت، امام خمینی (ره)، رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران است. پس لازم است برای شناخت بیشتر این مرد فرزانه و استفاده از گفتار و اخلاق و رفتار ایشان، هر چه بیشتر مطالعه شود. در این راستا به کتابها و مجلات تخصصی در زمینه شناخت امام خمینی (ره) رجوع شده که همه آن ها به گونه ای زندگی ایشان را مورد مطالعه و بررسی قرار داده اند. با این تحقیق روشن شد که شخصیت امام خمینی (ره) دارای برجستگی خاصی است که به واسطه آن، موجبات رشد و تعالی ایشان را در ابعاد مختلف فراهم کرده است. این کتاب در چهار فصل به معرفی بخشی از شخصیت امام خمینی (ره) پرداخته است: فصل اول: کلیات و مفاهیم، فصل دوم: بررسی شخصیت امام خمینی (ره)، فصل سوم: سیره امام خمینی (ره) در احیای ارزش، فصل چهارم: بهره گیری از راهکارهای امام (ره) در حفظ شعائر اسلامی.

آدرس فروشگاه های مؤسسه چاپ و نشر عروج:

-فروشگاه مرکزی: میدان انقلاب روبروی دانشگاه تهران بین ۱۲ فروردین و فخر رازی پاساژ ظروفچی مؤسسه چاپ و نشر عروج تلفن: ۰۲۱۶۶۴۰۴۸۷۳

-فروشگاه شماره ۱: خیابان انقلاب چهارراه کالج پلاک ۸۸۶  تلفن: ۰۲۱۶۶۷۰۶۸۳۳

و همچنین اطلاعات کامل آثار چاپ شده مرتبط با حضرت امام خمینی (س) را می توانید در آدرس سایت: http://shop.imam-khomeini.ir/ مشاهده فرمایید.

Email
چاپ
آخرین اخبار