به اعتلای کشورمان معتقدیم

«حسن رحیمی» رئیس مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام شد!

با حکم آیت الله آملی لاریجانی: حسن رحیمی رئیس مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام  شد. 


آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور حکمی، حسن رحیمی مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را با حفظ سمت به عنوان رئیس مرکز رسانه وروابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام متن ابلاغ رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به شرح زیر است:


جناب آقای حسن رحیمی
مشاور محترم رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام

نظر به سوابق ، تجارب و توانمندی های  جنابعالی، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان  “رئیس مرکز رسانه و روابط عمومی” مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب می شوید.
  امید است، با توکل به خداوند متعال و با همت و تلاش در راه اندازی و ساماندهی فعالیتهای این مرکز، مسئولیتهای محوله را به احسن وجه به انجام رسانیده و منشاء خدمات مؤثری باشید.
در ضمن از خدمات و تلاشهای آقای دکتر  سیدصادق موحد در مدت تصدی حوزه معاونت اطلاع رسانی و امور بین الملل دبیرخانه  مجمع تشخیص  مصلحت نظام  نیز  تقدیر و تشکر  می نمایم.

                                      صادق آملی  لاریجانی

شایان ذکر است، حسن رحیمی دارای سوابق و تحصیلات حقوقی، قضایی بوده و سالها مدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانی در قوه قضاییه و سازمانهای تابعه و همچنین وزارت دادگستری راعهده دار بوده است و صاحب امتیازی و مدیر مسئولی مجله حقوقی دادگستر، سردبیری مجله دادرسی و نگارش وانتشار دهها مقاله در زمینه های حقوقی، قضایی و اجتماعی را نیز در پیشینه رسانه ای خود دارد.

Email
چاپ
آخرین اخبار