حسین اسماعیل بیگی دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان کرمان

   112021

عطا اسماعیل بیگی


حسین اسماعیل بیگی دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان کرمان در  نشست اعضای شورای مرکزی  با حضور قاسم یکله معاون امور استان ها جمعیت کشور برگزار گردید. وی با تشریح مسائل روز کشور به چند نکته اشاره کرد:

 1- حضور رئیس مجلس در مناطق محروم و نظارت‌های میدانی ایشان باعث امید و دلگرمی مردم شده است.

و  با نهادینه شدن روحیه جهادی در کشور می توان بسیاری از مشکلات و معظلات را حل کرد.

2- تأیید صلاحیت کاندیداهای ریاست جمهوری توسط شورای محترم نگهبان دلیل بر کارآمدی صد در صدی افراد در قبول پست ریاست جمهوری نیست، بلکه باید درمقطع فعلی فردی در این جایگاه قرار گیرد که از جمیع جهات شرایط لازم در اداره دستگاه اجرایی کشور را دارا باشد؛ علاوه بر اینکه باید از رجل سیاسی باشد. اشرافیت لازم در حوزه مسایل اقتصادی، سیاسی، امنیت ملی، سیاست خارجی و فرهنگی از شروط لازم است.

دبیر جمعیت استان کرمان گفت که حضور کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری در استانها با رویکرد انتخاباتی  پیش از موعد در فاصله قریب به ۶ ماه تا انتخابات می‌تواند باعث آغاز اختلاف و چند دستگی در جریان نیروهای انقلابی باشد. ایشان با تشریح راهبردهای اصلی در جمعیت پیشرفت و عدالت استان کرمان تلاش در جهت ایجاد وحدت در بین نیروهای انقلابی و  ایجاد زمینه  مشارکت بالا در انتخابات پیش رو  و اقناع سازی مردم و نخبگان در جهت روی کار آوردن دولت کارآمد، کارآ و انقلابی با روحیه جهادی در راستای تقویت جریان انقلابی را وظیفه اصلی همه  جریانات انقلابی دانستند. حسین اسماعیل بیگی در ادامه افزود که جمعیت برای انتخابات شوراهای شهر در استان کرمان برنامه ویژه ای دارد و کارگروه های مختلفی با حضور افراد صاحب نظر تشکیل شده  که کار خود را از ۴ ماه پیش آغاز کرده اند.نظر شما