به اعتلای کشورمان معتقدیم

علم‌الهدی: نظام اسلامی ما محور شرافت برای پیامبر اسلام به حساب می آید

آبتابحجت‌الاسلام سید احمد علم الهدی روز دوشنبه در نماز عید قربان مشهد گفت: امروزه، نظام و انقلاب اسلامی ما محور شرافت برای پیامبر اسلام به حساب می آید و نفوذی که اکنون کشورمان در عرصه بین‌المللی دارد نشان این شرافت و بزرگی است، به گونه ای که نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی، دنیا و جهان اسلام را زیر و رو می کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: اکنون حفظ  اقتدار نظام، بزرگی و شرافت پیامبر و دین اسلام اهمیت دارد و مردم با این معیار باید در انتخابات شرکت کنند و به فردی رای دهند که بتواند این مسیر را ادامه دهد.
به نوشته ایرنا، وی ادامه داد: فلسطین اکنون خاکریز جهان اسلام در مقابل جهان کفر است و شاهد آن هستیم که مردم جهان بر خلاف بسیاری از دولت ها طرفدار مردم فلسطین شده اند، به گونه‌ای که در آمریکا مردم، دانشجویان و استادان دانشگاه، با دولت خود برای حمایت از مردم فلسطین مبارزه می‌کنند.
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به برخی مشکلات اقتصادی و عمرانی موجود در کشورمان اظهار کرد: اکنون بزرگی و تاثیر کشورمان در دیپلماسی منطقه از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و رسیدن به این جایگاه به سادگی رخ نداده است.
Email
چاپ