به اعتلای کشورمان معتقدیم

هشدار مقام امنیتی به مجریان برگزاری انتخابات

آبتاب– رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور گفت: کاندیداها و طرفدارانشان باید حفظ آرامش و امنیت را در عین حال که به دنبال رقابت و تبلیغ هستند وجهه همت خود قرار دهند.

به گزارش فارس، سیدمجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور و رئیس ستاد امنیت انتخابات گفت: تاکید مستمر وزیر کشور به تمامی مجریان انتخابات همواره این بوده که هیچ مقام و مجری اعم از استاندار، فرماندار، بخشدار و… حق جانبداری از هیچ کاندیدای را آشکار و پنهان ندارد و اگر مشخص شود که این خط قرمز رعایت نشده، حتی روز انتخابات هم باشد عزل می‌شوند.

وی افزود: به همین لحاظ باورم این است با توجه به اجرا قانون جدید برگزاری انتخابات ونظارت وکنترل مستمر عملکرد مجریان، انتخابات در سلامت کامل برگزار می شود.

وی ادامه داد: در مورد امنیت نیز ستادهای امنیت با عضویت کلیه دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی، فراجا، سپاه، ارتش، دستگاه قضائی، صدا و سیما درسراسر کشور تشکیل و با هوشیاری و بیداری و تسلط و اشراف اطلاعاتی و با بکارگیری بیش از ۲۵۰ هزارنفر از کارکنان پلیس و سپاه و بسیج و پشتیبانی هوائی ارتش از امنیت صندوقها و مکانهای اخذ رأی مراقبت می شود.

میراحمدی تصریح کرد: در این ایام کنترل مرزها تشدید می‌شود و فراجا که مسئولیت اصلی امنیت صندوقها را دارد در آماده باش کامل است.

وی ادامه داد: در مورد امنیت نیز ستادهای امنیت با عضویت کلیه دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی، فراجا، سپاه، ارتش، دستگاه قضائی، صدا و سیما درسراسر کشور تشکیل و با هوشیاری و بیداری و تسلط و اشراف اطلاعاتی و با بکارگیری بیش از ۲۵۰ هزارنفر از کارکنان پلیس و سپاه و بسیج و پشتیبانی هوائی ارتش از امنیت صندوق ها و مکان های اخذ رأی مراقبت می شود.

میراحمدی تصریح کرد: در این ایام کنترل مرزها تشدید می‌شود و فراجا که مسئولیت اصلی امنیت صندوقها را دارد در آماده باش کامل است.

رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور اظهار داشت: کاندیداها و طرفدارانشان باید حفظ آرامش وامنیت را در عین حال که به دنبال رقابت و تبلیغ هستند وجهه همت خود قرار دهند. اگر کاندیدائی اقداماتش منجر به بی نظمی وچالش امنیتی شود و از خط قرمز امنیت عبور کند صلاحیت او زیر سوال خواهد بود و نیروهای حافظ امنیت با قانون شکنان برخورد قاطع خواهند کرد.

میراحمدی در مورد مشارکت و رقابت که از راهبردهای چهار گانه مورد تاکید مقام معظم رهبری است هم گفت: رقابت‌ها درشهرستانها جدی است و مشارکت اکثر شهرستانها خوب وقابل توجه است. درکلان شهرها نیز با توجه به وجود کاندیداها از گروههاو سلایق محتلف و ارائه لیست از جناح‌های مختلف نوید رقابت و درنتیجه مشارکت قابل قبول را می دهد.

رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور گفت: انشالله مردم با درک شرایط و شناخت دشمنان حماسه می آفرینند و به ندای رهبر دلسوز و الهی خود لبیک خواهند گفت. لبیک به ولی امر لبیک به امام زمان است و انشالله در ماه شعبان که متعلق به امام زمان است و ماه سرور وشادی است دل مردم و دوستان شاد از این حماسه حضور شود ودشمنان ملت همچون ۲۲ بهمن که ملت آنان را غافلگیر کردند محزون و ناامید شوند.

Email
چاپ
آخرین اخبار