به اعتلای کشورمان معتقدیم

حداد عادل: شورای ائتلاف به سرلیستی قالیباف لیست می دهد

آبتاب– رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه احتمالاً همه جریانات اصولگرا یک لیست واحد برای انتخابات مجلس ندهند، گفت: شورای ائتلاف به سرلیستی قالیباف لیست می دهد.

به گزارش برنا، غلامعلی حداد عادل، رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در مورد ائتلاف تمامی جریانات وگروه‌های اصولگرا برای ارائه لیست واحد،گفت: شاید همه جریانات وگروه‌های اصولگرا یک فهرست واحد برای انتخابات مجلس ندهند ولی سعی این است که وحدت حداکثری ایجاد شود.

وی در پاسخ به این سوال که معتقدید چند لیست واحد از جریان اصولگرا بیرون می آید گفت: بعید نیست چند لیست بیرون بیاید چراکه کسی نمیتواند کسی را مجبور کند. ما در انتخابات مجلس یازدهم نیز شاهد بودیم در کنار فهرست شورای ائتلاف چند فهرست دیگر هم منتشر شد اما بایدتوجه داشت که مردم خودشان انتخاب می کنند انتخاب با مردم است ومیزان هم رای ملت است.

وی ادامه داد: ما هم سعی می کنیم بهترین ها را به مردم معرفی کنیم ولی نهایتا این مردم هستند که انتخاب می کنند.شورای ائتلاف برای تهرانلیستی به سرلیستی آقای قالیاف خواهد داد.

حداد عادل در پاسخ به این پرسش که با توجه به اینکه اصلاح طالبان لیست نمی دهند آیا سی کرسی تهران برای لیست جریان ائتلاف خواهد بود،گفت: به نظرم مجلس آینده مجلس خوبی خواهد بود.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا در مجلس دوازدهم همه جریانات و گروههای سیاسی کشور صاحب کرسی خواهند شد، گفت: انتخاب با مردم است قطعا هر چه مردم انتخاب کنند مفید است.

Email
چاپ
آخرین اخبار