به اعتلای کشورمان معتقدیم

سردار معروفی، معاون بسیج: سردار سلیمانی می‌گفت اگر کسی به اندازه یک نخ قرقره به نظام وصل است، با یک ریسمان او را نگه دارید

آبتاب معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: آستانه تحمل را بالا بردن از نظامات فکری حاج قاسم بود و همیشه میگفت اگر کسی به اندازه یک نخ قرقره به نظام وصل است با یک ریسمان او را نگه دارید. 

به گزارش خبرگزاری دانشجو، معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در اولین اجلاس بین المللی رسانه ای تهران با موضوع اتحاد رسانه ای مقابله با تروریسم و داعش از غزه تا کرمان گفت : این اتفاقات به خاطر کار بزرگی است که سردارشهید سلیمانی ما انجام داد و آنهم از بین بردن کامل حکومت داعش بود.

وی افزود: کار، کار بزرگی بود و اثر این کار بزرگ نه فقط برای جبهه مقاومت، که اثر آن در امنیت مربوط به اروپا هم می شد.

سردار معروفی اظهارداشت: اگر این اقدام بزرگ انجام نمی شد امروز ناامنی در کشورهای اروپایی غوغا می کرد و این کار خدمت به بشریت بود.

سردار معروفی اظهارداشت: ویژگی‌های اصحاب امامان معصوم در وجود حاج قاسم نهادینه شده بود.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین ابراز داشت: آستانه تحمل را بالا بردن از نظامات فکری حاج قاسم بود و همیشه میگفت اگر کسی به اندازه یک نخ قرقره به نظام وصل است با یک ریسمان او را نگه دارید. 

سردار معروفی تأکید کرد: در غزه چرا رسانه ای‌ها را زدند؟ چون رسانه در غزه توانست همه وجدان‌های خواب جهان را بیدار کند و فلسطین را از فراموشی نجات دهد.

Email
چاپ
آخرین اخبار