به اعتلای کشورمان معتقدیم

‍ ۴۴۰ بقعه متبرکه گیلان میزبان جشن های میلاد حضرت زهرا هستند

آبتابدکتر حجت بقایی- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان اعلام کرد: جشن ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیه) همراه با برنامه های متنوع شاد و فرهنگی در ۴۴۰ بقعه مبترکه گیلان برگزار میشود.
حجت الاسلام اسماعیل تدینی اظهار کرد: به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و روز زن جشن و برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی امشب و فردا، سه شنبه در ۴۴۰ بقعه متبرکه گیلان برگزار می شود.
مدیرکل اوقاف وامور خیریه گیلان  افزود: در روز ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیه) ۱۴ مراسم محوری در آستان امامزادگان شاخص شهرستان های مختلف استان برگزار می شود.
 وی تاکید کرد: در این مراسم از یک هزار نفر از خدام خانم، خدام افتخاری و بانوان فعال در مراکز افق بقاع متبرکه تجلیل می شوند.
تدینی با اشاره به همکاری ۲۸۰ مبلغ بومی در جشن های ولادت حضرت زهرا (سلام الله) گفت: در خیمه های معرفت به همت خادمان مراکز افق برنامه های متنوعی برای اقشار مختلف به ویژه دختران نوجوان و جوان اجرا می شود. 
 وی از دایر شدن ۱۴ خیمه معرفت در بقاع متبرکه شاخص گیلان خبر داد و گفت: ۵۰ ایستگاه صلواتی در بقاع واقع در محورهای مواصلاتی و پرتردد استان برپا خواهد شد.
مدیرکل اوقاف وامور خیریه گیلان خاطر نشان کرد: برگزاری نمایشگاه های پوستر تروج عفاف و حجاب و آشنایی با سیره حضرت زهرا( سلام الله علیه) در بقاع شاخص استان گیلان تدارک دیده شده است.
حجت الاسلام تدینی به عظمت جایگاه حضرت زهرا(سلام الله علیه) در روایات اسلامی اشاره کرد و گفت: حضرت فاطمه(علیه السلام) در عمر پربرکت خود در حوزه های مختلف عبادی، همسر داری، تربیت فرزند، ولایت مداری و دفاع از اسلام چنان تجلی ایمان به خدا هستند که آثار و برکات آن تا همیشه تاریخ برای بشریت جاری و الگو خواهد بود.
Email
چاپ
آخرین اخبار