به اعتلای کشورمان معتقدیم

«اسکار» مهران مدیری مجوز گرفت

آبتاب برخی رسانه‌ها از سیاست دو گانه صداوسیما و وزارت ارشاد در قبال مهران مدیری می‌گفتند و قهر نمایندگان حاضر در شورای تولید و انتشار ساترا؛ از این رو، شواهدی وجود دارد که بیانگر این است که اسکار از ساترا مجوز گرفته و به زودی پخش خود را نیز آغاز خواهد کرد.
به گزارش تسنیم؛ یکی از نکاتی که در چند صباح اخیر موردنظر برخی کانال‌های مجازی و کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته موضوع برنامه جدید مهران مدیری است.

اما در جریانِ این اتفاق برخی از کانال‌های مجازی و رسانه‌ها از سیاست دوگانه صداوسیما و وزارت ارشاد در قبال مهران مدیری خبر دادند در حالی‌که همان روزها ساترا رسماً اعلام می‌کردصدور مجوز برنامه مهران مدیری در شورای صدور مجوز ساترا در حال بررسی است و همزمان مراحل استعلام عوامل برنامه نیز در حال طی روند قانونی است.

بنابراین ماجرای مخالفت ساترا با صدور مجوز برنامه اسکار و قهر نمایندگان وزارت ارشاد به نشانه اعتراض همه سناریویی بوده تا فضایِ ماجرا را برای کاربران اجتماعی و مخاطبان غبارآلود کنند و مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص شبکه نمایش خانگی و ابلاغ آن توسط رییس جمهور را زیر سؤال ببرند.

در حالی‌که پیمان جبلی درباره مهران مدیری و بازگشت بسیاری از چهره‌های دیگر به تلویزیون بارها درِ باز رسانه ملّی را نشان داده است.

Email
چاپ