به اعتلای کشورمان معتقدیم

رئیس ستاد انتخابات تهران: هیچ کدام از نمایندگان فعلی استان تهران رد‌صلاحیت نشده‌اند

آبتاب رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: از مجموع نمایندگان فعلی استان تهران در مجلس شورای اسلامی که برای دوره بعد ثبت نام کردند هیچ کدام رد صلاحیت نشده است.
 پایگاه خبری آبتاب (WWW.ABTAAB.IR):  

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ سید عباس جوهری رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: ۱۰۷ نفر ثبت نام خود را در استان تهران برای داوطلبی در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری نهایی کردند که از این تعداد سه نفر تحصیلات دانشگاهی دارند.

جوهری با بیان اینکه استان تهران ۱۶ نفر نماینده در مجلس خبرگان دارد، گفت: همه نمایندگان قبلی تهران در مجلس خبرگان رهبری به جز آیت الله جنتی در انتخابات دوره ششم مجلس خبرگان رهبری هم ثبت نام کردند.

وی در خصوص ثبت نام داوطلبین مجلس شورای اسلامی در استان تهران گفت: امسال برای اولین اصلاح موادی از قانون را داشتیم که برای اولین بار پیش ثبت نام انجام شد.

جوهری اظهار کرد: ۶۲۸۰ نفر ثبت نام خود را نهایی کردند که در بازه زمانی مشخص شده هیئت‌های اجرایی صلاحیت این افراد را بررسی کردند که از مجموع افراد ۵۲۰۴ نفر از هیئت‌های اجرایی تاییدیه صلاحیت گرفتند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: از مجموع نمایندگان فعلی استان تهران در مجلس شورای اسلامی فقط سه نفر برای دوره بعدی مجلس شورای اسلامی ثبت نام نکردند و افرادی که ثبت نام کردند از هیئت‌های اجرایی صلاحیت دریافت کردند و مورد عدم صلاحیت برای نمایندگان فعلی تهران نداشتیم.

وی اظهار کرد: افرادی که عدم صلاحیت دریافت کردند تا فردا فرصت دارند که اعتراض خود را ثبت کنند و یا با مراجعه به فرمانداری‌ها علت عدم صلاحیت خود را دریافت کنند.

Email
چاپ
آخرین اخبار