به اعتلای کشورمان معتقدیم

پلیس: اختلافات مالی؛ علت قتل مهرجویی

آبتاب سعید منتظرالمهدی، سخنگوی فراجا، “اختلافات مالی” را علت قتل داریوش مهرجویی اعلام کرد. وی گفت که با توجه به اینکه افراد دیگری بعنوان مظنون در این پرونده احتمالاً نقش داشته‌ باشند کماکان سیر مراحل تحقیقات پلیسی در حال انجام است.
به گزارش تسنیم، سعید منتظرالمهدی افزود: در تعاقب شناسایی قاتل اصلی و همراهانش، فرد دیگری که آلات قتاله، گوشی موبایل و مقداری از وسایل مرحومه وحیده محمدی فر را در دست داشت ساعاتی پیش دستگیر شد.

وی گفت: بازسازی صحنه جرم با حضور سردارقنبری رییس پلیس آگاهی فراجا، سردار هداوند فرمانده انتظامی استان البرز انجام شده و قاتلان صراحتاً  به ارتکاب جنایت اعتراف نمودند. 

سخنگوی فراجا افزود: با توجه به اینکه افراد دیگری بعنوان مظنون در این پرونده احتمالاً نقش داشته‌ باشند کماکان سیر مراحل تحقیقات پلیسی در حال انجام است.

منتظرالمهدی گفت: گمانه زنیها در خصوص اختلافات خانوادگی فعلاً رد شده است و درخواست داریم تا رسانه‌های دیداری و شنیداری از شائبه افکنی در مباحثی که نیاز به تخصص و ایقان دارد حتماً پرهیز نمایند.

وی اضافه کرد: به همکاران تلاشگر و پُرهِمت و همچنین، کارآگاهان متخصص و حرفه‌ای پلیس آگاهی در  فرماندهی انتطامی البرز و آگاهی فراجا خسته نباشید میگویم و همینطور مراتب تقدیر، تشویق و تشکر فرمانده کل انتظامی کشور سردار رادان از تلاش شبانه روزی  همکاران را اعلام می‌کنم.

Email
چاپ