به اعتلای کشورمان معتقدیم

شرم بر سازمان ملل، شرم بر دنیا

آبتاب دکتر محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه پیشین ایران، در واکنش به بمباران یک یمارستان در غزه از سوی اسرائیل نوشت: شرم بر غرب. شرم بر سازمان ملل. شرم بر دنیا.

به گزارش ایسنا، وزیر امور خارجه پیشین ایران در پیامی در واکنش به حمله به یک بیمارستان در غزه، «مماشات» با رژیم صهیونیستی را دلیل تداوم جنایت‌های جنگی آن تلقی کرد. 

دکتر ظریف، در صفحه کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: مماشات با جنایت‌کاران جنگی اسرائیلی که در واقع، نازی‌های تناسخ‌یافته امروزی هستند باعث تشدید توحش بی‌رحمانه شده است.
ظریف با انتقاد از عملکرد جامعه بین‌المللی در این زمینه نوشت: شرم بر غرب. شرم بر سازمان ملل. شرم بر دنیا.

وزارت بهداشت در غزه سه‌شنبه شب اعلام کرد ارتش رژیم اسرائیل در جنایتی تازه، بیمارستان المعمدانی در مرکز نوار غزه را بمباران کرد.

پیام ظریف در پی این منتشر می‌شود که شب گذشته، وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد که طبق برآوردهای اولیه، ۵۰۰ نفر از فلسطینیان در حمله هوایی رژیم اسرائیل به بیمارستان المعمدانی در غزه به شهادت رسیدند.

هم‌زمان با آن، آژانس آنروا وابسته به سازمان ملل اعلام کرد که ۶ فلسطینی به دنبال بمباران مدرسه این سازمان در اردوگاه آوارگان المغازی در غزه به شهادت رسیدند.

فلسطینیان از شدت بمباران‌ها و بی‌خانمان شدن به مدارس سازمان ملل در نوار غزه پناه آورده‌اند، اما این مدارس هم به وسیله رژیم صهیونیستی بمباران می‌شوند.

Email
چاپ
آخرین اخبار