به اعتلای کشورمان معتقدیم

جبهه مقاومت، پایگاه قدرت جمهوری اسلامی

آبتاب مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه، جبهه مقاومت را پایگاه قدرت جمهوری اسلامی دانست. این سردار سپاه جبهه مقاومت را پایگاه قدرت جمهوری اسلامی دانست و با بیان اینکه سردار سلیمانی سرزمین ما را در امان و امنیت قرار داده، گفت: شهدا قهرمانان ملی و بین‌المللی ما هستند، زیرا نه فقط امنیت سرزمین ما را تامین کردند، بلکه دست تجاوز دشمن را در آینده قطع کردند.
به گزارش ایسنا سردار ایرج مسجدی امشب در یادواره ۲۶ شهید کربلای منای استان گیلان که در مسجد جامع لنگرود برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای اسلام و انقلاب، اظهار کرد: هرچه که امروز داریم به برکت خون‌های عزیز و پاک شهداست که در جهت امنیت این سرزمین بزرگ و اسلامی تقدیم شده است.
وی با اشاره به حمله داعش به عراق و تهدید اقلیم کردستان، خاطرنشان کرد: در آن زمان داعشی‌ها شهرهای مختلف را اشغال کرده و به سمت اقلیم آمده بودند و مردم سراسیمه شهر را تخلیه می‌کردند؛ مسعود بارزانی از آمریکایی‌ها درخواست کمک کرد و آنها سه ماه فرصت خواستند تا با داعش مقابله کنند، اما سردار سلیمانی بلافاصله پس از درخواست رئیس اقلیم در منطقه حاضر شد و به آنان برای کمک اطمینان خاطر داد.
مسجدی، با بیان اینکه نیروها و ادوات جمهوری اسلامی کمتر از ۱۲ ساعت به فرودگاه اربیل رسید و سازماندهی شد، تاکید کرد: فرمانده عزیز و دلاور ما نمی‌خواست که پای داعش در منطقه محکم شود و همین اتفاق افتاد و آتش سنگینی مثل باران بر داعشی‌ها نازل شد و نه تنها از اقلیم کردستان رانده شدند، بلکه سایر مناطق عراق را نیز ترک کردند.
وی با اشاره به فرمان آیت الله سیستانی مبنی بر تشکیل بسیج مردمی در عراق، ادامه داد: نیروهای مردمی جوان و مومن برای مبارزه با داعش به کمک نیروهای مسلح آمدند، اما تجهیزات نداشتند و آموزش ندیده بودند؛ سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس مردم را سازماندهی کردند و یک نیروی قدرتمند مردمی مانند دوران دفاع مقدس را در این کشور ایجاد کردند.
وی جنگ اصلی داعش را با جمهوری اسلامی دانست و تاکید کرد: سردار سلیمانی قبل از اینکه پای داعشی‌ها به مرزهای ایران باز شود، دشمن را در عمق استراتژیک نابود کرد و شهدای مدافع حرم این کار بزرگ را انجام دادند تا جنگ سختی در مرزهای ما اتفاق نیفتد.
مسجدی، با بیان اینکه شهدای جبهه مقاومت و در راس آنان سردار سلیمانی برای ما قدرت بازدارندگی ایجاد کردند، افزود: آمریکایی‌ها اذعان می‌کنند که در حال از دست دادن قدرت بازدارندگی خود هستند و دیگر کسی روی آنان حساب نمی کند؛ در واقع آمریکا دیگر امنیت ساز نیست و اعتماد کشورها به حمایت آمریکا از دست رفته، اما ایران اسلامی در حال تبدیل شدن به ابرقدرت منطقه‌ای است و قدرت های جدید نیز مانند چین و هند در حال شکل گیری هستند.
وی با اشاره به سلب اعتماد هم پیمانان آمریکا از این ابرقدرت رو به افول، اظهار کرد: آمریکا می‌داند که دیگر پایگاهی ندارد و باید جایگاه خودش را بازسازی کند و لذا با تلاش‌های نظامی و اقتصادی و امنیتی می خواهد به روزهای اول قدرتش بازگردد، اما نمی تواند.
این سردار سپاه جبهه مقاومت را پایگاه قدرت جمهوری اسلامی دانست و با بیان اینکه سردار سلیمانی سرزمین ما را در امان و امنیت قرار داده، گفت: شهدا قهرمانان ملی و بین‌المللی ما هستند، زیرا نه فقط امنیت سرزمین ما را تامین کردند، بلکه دست تجاوز دشمن را در آینده قطع کردند.
مسجدی، با اشاره به تلاش دشمنان در جنگ روانی و تبلیغاتی و مجازی علیه جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: دشمنان همچنین می‌خواهند با تحریم‌های شدید مردم را از پای درآورند. از بین بردن ایمان جوانان و زدودن عفاف و حجاب و متزلزل کردن خانواده و… از دیگر طراحی‌های دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی از درون است. در واقع دشمنان در جنگ نظامی حریف مردان بزرگ و سترگ ما نشدند و لذا فاز جدیدی را آغاز کردند.
وی با بیان اینکه حربه دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی هرگز موفق نخواهد شد، تاکید کرد: جنگ جدید، سرباز جدید را می‌طلبد؛ بمباران جنگ نظامی معلوم بود و پدافند داشت و پناه می گرفتیم، اما بمباران رسانه‌ای امروز در همه جا سرازیر است و روح و روان و فکر و ایمان مردم به ویژه جوانان را نشانه گرفته و سنگر و پناهگاه مشخص نداریم.
Email
چاپ
آخرین اخبار