به اعتلای کشورمان معتقدیم

احمد خاتمی: برخی برای حضورشان، استعفای رئیس جمهور را زمزمه می‌کنند که اگر می‌خواهید ما به میدان بیاییم باید رئیسی استعفا دهد

آبتاب، سید احمد خاتمی گفت: برخی برای حضورشان زمزمه استعفای رئیس جمهور را می‌کنند که اگر می‌خواهید ما به میدان بیاییم باید رئیس جمهور استعفا دهد. شما و ما می‌دانیم که این شعار‌های دشمنان است، شما در ترس تأیید شدنتان به دنبال شعار دشمنان هستید. هشت سال با رأی مردم حکومت کردید، اما بدانید این ملت و رئیس جمهور از انقلاب، اسلام و انتخابات صیانت می‌کنند. ادامه‌دهندگان اغتشاشات سال گذشته به دنبال کمرنگ کردن انتخابات و القای حضور کم ملت در پای صندوق‌های رأی هستند.

به نوشته تسنیم، سید احمد خاتمی با حضور در ورامین در جمع ناظران شورای نگهبان حاضر شد و با تأکید بر اهمیت اجرای واجبات و حفظ جایگاه نظام در مقابل حیله‌های متعدد دشمنان انقلاب و اسلام، اظهار داشت: ادامه‌دهندگان اغتشاشات سال گذشته به دنبال توهمات دشمنان، بچه‌گانه به میدان آمدند، اما انقلاب اسلامی، چون سرو محکم باقی ماند. 

امام جمعه موقت تهران در ادامه با اشاره به اهمیت صیانت از آرای مردم گفت: برخی برای حضورشان زمزمه استعفای رئیس جمهور را می‌کنند که اگر می‌خواهید ما به میدان بیاییم باید رئیس جمهور استعفا دهد. شما و ما می‌دانیم که این شعار‌های دشمنان است، شما در ترس تأیید شدنتان به دنبال شعار دشمنان هستید، هشت سال با رأی مردم حکومت کردید، اما بدانید این ملت و رئیس جمهور از انقلاب، اسلام و انتخابات صیانت می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات پیش‌رو ابراز داشت: صیانت از آرای مردم به عهده شما ناظران شورای نگهبان است، انتخابات یک واجب شرعی و یک واجب ملی است و کسی که پای در میدان می‌گذارد باید انقلاب را برای خودش و خودش را برای انقلاب بخواهد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران در پایان خاطرنشان کرد: ۵ محور، چون اطلاعات، اطلاعات سپاه، نیروی انتظامی، قوه قضائیه و شما ناظران شورای نگهبان در تأیید صلاحیت‌ها دخیل هستید مبادا شما ناظران شورای نگهبان به شایعات توجه کند، لذا همواره با اسناد معتبر اقدام به اجرای قانون کنید.

Email
چاپ