شهریور ۳۱, ۱۴۰۲

به اعتلای کشورمان معتقدیم

فرمانده سپاه: به جوانان و آن عده قلیل می‌گوییم که امروز، روز پایان اغتشاشات است؛ دیگر به خیابان نیایید

سردار حسین سلامی در مراسم تشییع شهدای حمله تروریستس به حرم شاهچراغ گفت: ما به جوانان‌مان آن عده‌ قلیل که گول خورده‌اند باز هم می‌گوییم شرارت را کنار بگذارید، امروز روز پایان اغتشاشات است دیگر به خیابان نیایید، از جان این ملت چه میخواهید؟
     پایگاه خبری آبتاب (WWW.ABTAAB.IR):
 

فرمانده کل سپاه با هشدار ‌به رسانه‌های سعودی گفت: به آل سعود و رسانه‌های تحت سیطره و کارگردان فتنه‌ها می‌گوییم مواظب باشید ‌به سراغتان می‌آییم، اما زیاد آرام نباشید نمی‌توانید برای ملت ایران التهاب ایجاد کنید و خودتان در آرامش باشید.

‌وی با بیان اینکه امروز مردم ایران و شیراز به خوبی رهبر معظم انقلاب ‌را در‌بر گرفته‌اند، تأکید کرد: ‌”رهبر انقلاب ‌در قلب جهاد ا‌یستاده‌اند و مردم ایران امام خامنه‌ای را در برا‌بر انواع دشمنی‌ها تنها نگذاشته‌اند و امامشان را صیانت می‌کنند.”

سرلشکر سلامی به جمعیت باشکوه تشییع‌کنندگان و حضور در بدرقه آسمانی شهدای تروریستی اشاره کرد و گفت: “اگر کمی انسانیت و مردانگی دارند شیراز را از آسمان ببینند؛ این شیراز و ایران واقعی است که نشان‌دهنده انقلاب شکوهمند اسلامی است و با شرا‌رت تعدادی معدود فریب‌خورد هرگز آسیب نخواهد دید.”

وی بیان کرد: “من به عنوان سرباز کوچک و فدایی و نوکر شما، دستانتان را می بوسم‌، خاک کف ‌پایتان را می‌بوسم و آن را برای تبرک به صورتم می‌کشم شما همیشه عزت ولایت و زینت‌بخش‌ اسلام هستید و‌ امروز چشم دشمن را کور کردید و وادار کردید شعله‌های آتشش خاموش شود او خفقان گرفت تا فریادهای پرشکوه شما را شنید.”

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه این شهیدان خون جاری در رگ‌های جاری انقلاب و روح جاری در پیکره ملت هستند، تصریح کرد: ‌”امروز دوباره قلب‌های ما به هم پیوند خورد و همه برای شهیدانمان گریستیم و همه آمدیم و همه با خانواده شهدا همدلی کردید و این حجت‌های درخشان الهی را روی دستا‌نتان گرفتید تا همه بدانند این ملت زنده است و اینجا رودهای خروشان از انسان‌ها را می‌بینید که زورق‌های شهادت را در میان امواجشان گرفتند و ‌‌به خدا می سپارند. هرچه از شیراز بگوییم کم است شما مردم وفادار به دشمن نشان دادید که او هیچ ‌و پوچ است و فقط فریادهای شیطانی از رسانه‌ها پوشالی است.”

وی با بیان اینکه ‌توطئه‌‌ و اغتشاشات اخیر‌ محصول ‌رژیم اسرائیل است، تأکید کرد: “آنها شکست‌های بزرگی از ملت ‌در ۴۳ سال گذشته ‌دریافت کرده‌اند. ملت ایران آمریکا را مفتضاحه از ایران بیرون راندند و وقتی لاله جاسوسی او را گرفتند تیر خلاص به اعتبار او ز‌دند‌ و او را تحقیر و زیر پا له کردند و آن روز امام‌ خمینی فرمودند “آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند” و ‌‌این برای آمریکا سخت بود که زبده‌ترین نیروهایش در بیایان و آتش گرفتار شدند و امام خمینی فرمودند آمریکا نتوانست کاری بکند.”

سرلشکر سلامی با بیان اینکه وقتی آمریکا ملت ایران را ‌تحریم کرد و دارو نداد و اجازه صادرات و واردات نداد مردم در میدان پاسخش را دادند، ادامه داد: ‌”پهپاد آنها را زدیم و آنها بی‌عمل ماندند ‌و دوباره ثابت شد آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. وقتی قهرمان مبارزه با ترو‌ریسم سردار ‌شهید حاج قاسم سلیمانی را ناجوانمردانه در عراق شهید کردند؛ پایگاه آ‌مریکایی را هدف قرار دادیم نتوانستند پا‌سخ دهندو باز ثابت شد آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.”

وی با بیان اینکه آمریکای جنایتکار، رژیم اسرائیل و آل‌سعود خسته و شکست‌خورده ‌در جنگ یمن و شکست در تشکیل دولت در عراق و شکست در لبنان و سوریه وقتی نفوذ و قدرت‌ سیاسی و معنوی ایران عزیز‌ را در سرزمین های دور‌دست دیدند‌، متوجه شدند بر ملت ایران نمی‌توانند فائق آیند، ادامه داد: “آنها پس از شکست‌های پی در پی، به این فکر افتادند تا به جوانان‌‌ کشورمان آسیب بزنند.”

سرلشکر سلامی خطاب به جوانان گفت: “به جوانان این سرزمین و اندک جوانانی که گول عملیات رسانه‌ای دشمن را خورده‌اند می‌گویم که ‌می‌دانید که آرزوی آمریکا برای شما ‌چیست آنها اعلام کردند نمی‌توانند ایران شکست دهیم مگر با جوانانش؛ آنها می‌گویند بر ایران و آرمان اسلامی و آرزو‌های بزرگ این کشور‌ نمی‌توانیم غلبه کنیم، مگر اینکه ‌بر جوانان غلبه کنیم و رویای آمریکا ‌این است که جوانانمان فقط کشته شوند و فرقی برایشان نمی‌کند که چه کسی کشته شود؛ جوان انقلابی یا ‌جوان اغتشاشکر؛ ‌می‌خواهند ‌جوانان ما را مرده ببینند.به دنبال تعطیلی دانشگاه‌ها و مدارس هستند، پس بدانید آنها خواب خوبی برای شما ندیده‌اند.”

وی با توصیه‌ به جوانان فریب‌خورده گفت: “جوانان فریب خورده، بدانید تعدادتان اندک است و این انقلاب ریشه عمیق در خاک دارد. شرافتتان و وطنتان را نفرشید. مقابل رزمندگانتان نباشید. آنهایی که شب و روز سینه خود را آماج حملات می‌کنند و گاهی در اتفاقات در دمای زیر صفر درجه منجمد می‌شوند. یونیفرم و لباس آمریکا را از تن خود بیرون بیاورید. مراقب باشید، دشمنان در حال فریب دادن شما هستند در این سرزمین به کسی اجازه ناامنی نمی‌دهیم لذا از خویشتن‌داری نظام سوءاستفاده نکنید و با کاسه صبر این ملت بازی نکنید.”

فرمانده کل سپاه پاسداران در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه روی سخنم با دانشجویان عزیز است تأکید کرد: “شما همیشه پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی بوده‌اید، چه شده که عده قلیلی دانشجویان ما حامی دشمن شده‌اند. به ملت و دانشگاه‌ها برگردید. راه بازگشت باز است. از شما فضیلت اخلاق می‌خواهیم. چه طور شده که عده‌ای دانشجو‌نما با رکیک‌ترین الفاظ شعار می‌دهند. مردم ما دیندار‌ند اگر مشکلاتی در اقتصاد است صبر الهی پیشه کرده و به نظام اعتماد دارند.”

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: “ای ملت و ای جوانان آگاه باشید، خود از زیر سیطره رسانه‌های دشمن نجات دهید، رودخانه‌ای که در آن شنا می‌کنید نجس و آلوده است و شما را غرق می‌کند.”

سلامی همچنین در سخنان خود از بانوان ایران اسلامی که باوقار از عصمت و حجاب خود پاسداری کردند گفت: “آن عده‌ای قلیل از زنانی که به دلیل ناآگاهی در امتداد خط سیاسی دشمن قرار گرفتند بدانند، نباید سرباز دشمن و مروج بی‌عفتی باشند. دشمن به دنبال این است که کانون خانواده‌ها را سست کند و اجازه ندهد ارزش‌های سلام در جامعه پیاده شود.”

وی با بیان اینکه ما به جوانان و عده قلیل می‌گوییم که گول دشمن را نخورید، شرارت را پایان دهید. امروز روز پایان اغتشاشات است دیگر به خیابان نیایید. از جان ملت چه می خواهید، تاکید کرد: “آنچه این روزها اتفاق می‌افتد نقشه شوم کاخ سفید و رژیم صهیونیستی و سایر دشمنان از جمله آل‌سعود است. فکر نکنید بایدن به شما تلفن می‌کند و می‌گوید به خیابان بریزید. دشمنان ما مستقیماً به شما زنگ نمی‌زنند از طریق رسانه‌هایشان شما را وادار می‌کنند در مقابل جامعه و رزمندگان آن قرار بگیرید.”

فرمانده کل سپاه اظهار داشت: “در این فتنه شوم هیچ خیری نیست. آینده خود را تباه نکنید، سریع از سرزمین تسلط دشمن خارج شوید و به دامان ملت برگردید. آنچه این روزها اتفاق می افتد نقشه شموم کاخ سفید و رژیم اسرائیل و سایر دشمنان از جمله آل سعود است. فکر نکنید بایدن به شما تلفن می‌کند و می‌گوید به خیابان بریزید. دشمنان ما مستقیماً به شما زنگ نمی زنند از طریق رسانه‌هایشان شما را وادار می کنند در مقابل جامعه و رزمندگان آن قرار بگیرید. در این فتنه شوم هیچ خیری نیست. آینده خود را تباه نکنید، سریع از سرزمین تسلط دشمن خارج شوید و به دامان ملت برگردید.”

وی خطاب به اغتشاشگران گفت: ‌”چشمتان را باز کنید تا حقیقت را ببینید و در صحنه باشید. به آمریکا، انگلیس و رژیم پوسیده سعودی هشدار می‌دهم با همین جوانان به سمت شما خواهیم آمد و شما را رها نخواهیم کرد و انتقام می‌گیریم. آمریکا را از ایران و از منطقه بیرون راندیم و آرزو‌هاش را در این سرزمین دفن خواهیم کرد.”

فرمانده کل سپاه با هشدار ‌به رسانه‌های سعودی گفت: “به آل سعود و رسانه‌های تحت سیطره و کارگردان فتنه‌ها می‌گوییم مواظب باشید ما به سراغتان می‌آییم شما که تصویر نشان می‌دهید و بذر فتنه می‌افکنید، با خود فکر کنید ممکن است چه اتفاقی برایتان بیفتد. اما زیاد آرام نباشید نمی‌توانید برای ملت التهاب ایجاد کنید و خودتان در آرامش باشید، آرامشان را می‌گیریم.”

وی با بیان اینکه ما در اینجا پیمان می بندیم تا آخرین قطه خون و آخرین نفس برای تحقق آرزوهای زیبای رهبر عزیزمان در صحنه می‌ایستیم و هدف‌هایش را تحقق می‌بخشیم همان طور که در گذشته انجام دادیم، اضافه کرد: “آرتین عزیز امروز در قلب ما‌ست. آرتین عزیزم تو به ظاهر کوچکی اما به وسعت کشور و به نام ایران بزرگی، عزیز دلم در قلب تمام ایران جا داری‌. همه ایرانی‌ها پدر و مادر تو و همه کودکان برادر تو هستند. همه خادم توییم، روی مژه های چشممان بزرگ خواهی شد و تاریخ باشکوه ملت را برای آیندگان بازگو خواهی کرد.”

Email
چاپ
آخرین اخبار