به اعتلای کشورمان معتقدیم

رپرتوار نمایش‌نامه‌خوانی برای آزادی زنان زندانی

به گزارش آبتاب، سه نمایش‌نامه «قند خون»، «خواب زمستانی» و «روزمرگی» به نویسندگی لیلی عاج و به کارگردانی الهام شعبانی با هدف آزادی زنان زندانی جرایم مالی و غیرعمد به ترتیب در تاریخ‌های ۱۹ شهریور، ۲ مهر و ۹ مهر ۱۴۰۱ در پردیس تئاتر شهرزاد که تهیه کننده این حرکت خیرخواهانه است، خوانش می‌شوند.

لازم به ذکر است هیچ‌کدام از عوامل پروژه دستمزدی دریافت نمی‌کنند و تمامی عواید حاصل از این سه نمایش‌نامه‌خوانی با هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان زندان‌های کشور بی کم‌وکاست به آزادی زنان زندانی جرایم مالی و غیرعمد که به دلیل عدم توانایی پرداخت، در زندان به سر می‌برند، اختصاص داده می‌شود. بازیگران و ساعت اجرای هر نمایش‌نامه‌خوانی متعاقبا اعلام خواهند شد.

الهام شعبانی بازیگر و طراح لباس تئاتر و سینما برنده جایزه بازیگری پانزدهمین جشن بازیگر، تقدیر شده در سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، نامزد بهترین طراحی لباس از سی‌وششمین جشنواره‌ی تئاتر فجر ۱۳۹۶، تقدیر شده‌ی سی‌وهفتمین جشنواره تئاتر فجر ۱۳۹۷ و تقدیر شده‌ی در بخش بازیگری در چهلمین جشنواره فجر ۱۴۰۰ است.

شعبانی به تازگی خرداد و تیر ۱۴۰۱ اولین نمایش خود را در مقام کارگردان به نام «بی چرا زندگان» در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برد که با استقبال خوبی روبرو شد.

در این سه نمایش‌نامه‌خوانی پردیس تئاتر شهرزاد (حامی)، پدرام تنعمی (طراح پوستر)، بابک کیوانی (آهنگساز)، محمدحسن درباغی و حمید ملاحسینی (برنامه‌ریز)، پن استودیو (ساخت تیزر) و آوا فیاض (مدیر روابط‌عمومی) الهام شعبانی را همراهی می‌کنند

 

Email
چاپ
آخرین اخبار